Przekazanie holterów

2 grudnia 2011 r. Pani Iwona Wawrzyn – Prezes Fundacji Serduszko i Pani Barbara Sapała – Wiceprezes Fundacji przekazały na ręce pani Krystyny Piskorz-Ogórek, Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego, dwa nowoczesne aparaty holterowskie wraz z oprogramowaniem o łącznej wartości 11.400 zł. Aparaty te, umożliwiające przeprowadzenie pogłębionego dobowego badania EKG w warunkach domowych, służyć będą małym pacjentom przyszpitalnej poradni kardiologicznej.

Zakup aparatów holterowskich był możliwy dzięki wsparciu Fundacji Marii i Georga Dietrichów z Offenburga oraz nidzickiej firmy „ISOROC”, którym serdecznie dziękujemy.

Fatal error: Call to undefined function wp_socializer() in /mnt/homesext/r5861055/public_html/wp-content/themes/serduszko/single1.php on line 23