Dla lepszej
przyszłości
dzieci z
wadą
serca

Zaproszenie na pierwsze spotkanie pod hasłem Klubu Serdecznych!

Zaproszenie na pierwsze spotkanie pod hasłem Klubu Serdecznych!

Fundacja na Rzecz Dzieci z Chorobami i Wadami Serca „Serduszko” zaprasza Rodziców na pierwsze spotkanie pod hasłem Klubu Serdecznych!

Klub Serdecznych to klub nieformalny. Jego członkami stajemy się my, Rodzice i Opiekunowie dzieci dotkniętych chorobą serduszka. Klub Serdecznych to nazwa dla inicjatywy, której celem jest umożliwienie Rodzicom wymiany doświadczeń i zdobycia wiedzy o chorobie. Raz w miesiącu będziemy Państwa zapraszać na tematyczne spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin: z lekarzami, psychologami, rehabilitantami, pedagogami… W serdecznej atmosferze i przy dobrej kawie łatwiej jest porozmawiać o naszych „serduszkowych dzieciach” i dręczących nas problemach. A jest ich wiele: kłopoty z jedzeniem, obniżona odporność, traumy pooperacyjne, trudności w szkole… Przykłady można by mnożyć. Liczymy bardzo na to, że te cykliczne spotkania pomogą nam, a więc i naszym dzieciom w codziennym zmaganiu się z chorobą. Być może podsuną jakiś pomysł lub zainspirują do poszukiwania nowych dróg rozwiązywania problemów.

Spotkania są otwarte i bezpłatne. Pod swój gościnny dach przyjmie nas urokliwa kawiarnia i księgarnia w jednym o nazwie Tajemnica Poliszynela, mieszcząca się na olsztyńskiej starówce przy ul. Staromiejskiej 2/5 (tuż za Wysoką Bramą)

Gościem pierwszego spotkania, które odbędzie się 29 listopada o godz. 19.30 będzie pani dr Jolanta Zabłocka, kardiolog dziecięcy przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

Temat spotkania: „Wady i choroby serca u dzieci – diagnoza i formy leczenia”

ZAPRASZAMY!

Podziel się:
Fatal error: Call to undefined function wp_socializer() in /mnt/homesext/r5861055/public_html/wp-content/themes/serduszko/single1.php on line 23